Обов'язки магазину

Компанія "CompX" зобов'язується здійснювати гарантійне обслуговування виробів, проданих покупцеві. Згідно з гарантійними зобов'язаннями сервісний центр (СЦ) компанії "CompX" зобов'язується прийняти та забезпечити тестування товару, який підлягає гарантійному обслуговуванню.

Умови, при яких діє гарантія:

1. Пристрій купувався покупцем в магазині CompX, що підтверджується наявністю товарного чека, гарантійного талона або гарантійної пломби на самому пристрої.

2. На корпусі пристрою є не пошкоджена пломба нашої компанії, при цьому термін гарантії ще не закінчився.

3. На пристрої не порушена цілісність корпусу, стікери та фірмові знаки виробника, відсутні сліди стороннього втручання, і самостійна заміна деталей або потрапляння рідини.

4. Виріб експлуатувався за призначенням і дотримувалися рекомендації по експлуатації.

5. Гарантійне обслуговування несправного пристрою проводиться тільки на території сервісного центру CompX. Доставка в СЦ і назад здійснюється силами клієнта. Компанія CompX компенсує витрати клієнтів по відправці товару підлягає гарантійному обміну або поверненню в сервісний центр і назад, в тому випадку якщо помилка була допущена з боку співробітників компанії.

6. Компанія CompX зобов'язується безкоштовно відремонтувати вузол несправного пристрою без погіршення експлуатаційних характеристик. Термін гарантійного ремонту визначається ступенем складності несправності і може становити від 1 до 14 календарних днів з моменту надходження пристрою в СЦ.

7. CompX ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які збитки заподіяні клієнту через виникнення несправності проданого пристрою, включаючи всі без винятку випадки втрати прибутків, переривання ділової активності, втрати ділової інформації, інших матеріальних втрат, пов'язаних з використанням або неможливістю використання на час гарантійного ремонту, за втрату даних або програмного забезпечення, що сталася з причини виникнення несправності, або є наслідком діагностики або ремонту обладнання.

8. Належність виробу до гарантійного обслуговування визначається інженером СЦ після прийому його в СЦ і при більш детальному огляді.

9. Якщо в результаті перевірки зданого на гарантійне обслуговування виробу з'ясовується, що заявлений дефект не є гарантійним, і виник в результаті неправильної експлуатації виробу, то СЦ має право відмовити в безоплатному ремонті зданого пристрою.

10. При неможливості виконати ремонт зданого пристрою і неможливості замінити товар на аналогічний, проводиться компенсація грошових коштів на поточний баланс клієнта або ж на його банківський рахунок з розрахунку продажної вартості (вартість на момент продажу) даного пристрою.

11. Гарантія на зміну ємності акумуляторних батарей не поширюється.

Порушення умов гарантії:

CompX не несе гарантійні зобов'язання і не виробляє безкоштовне сервісне обслуговування пристрою в наступних випадках:

- наявність будь-яких механічних пошкоджень вироби (включаючи ті, які явно не могли спричинити появу несправності);

- наявність слідів впливу рідини на пристрій, слідів окислення елементів, слідів несанкціонованого втручання, спроб самостійного ремонту, життєдіяльності комах всередині пристроїв;

- наявність пошкоджень виробу в слідстві впливу восоких температур (оплавлення частин пристрою);

- відсутність окремих компонентів, деталей, елементів кріплення, які є невід'ємними частинами пристрою; - відсутність або пошкодження на виробі маркувань (назва моделі, серійного номера, гарантійних стікерів, номера партії т.д.);

- пошкодження, викликане стихією (дощ, сніг, блискавка, пожежа і т.д.), побутовими факторами (підвищена вологість, запиленість, агресивне навколишнє середовище і т.д.);

- порушень правил транспортування, завантаження / розвантаження і встановлення обладнання;

- спроби ремонту або розбіркт виробів самостійно або третіми особами;

- несанкціонованої модифікації;

- пошкоджень, викликаних використанням нестандартних (неоригінальних) запчастин і / або витратних матеріалів, засобів для чищення;

- наявність подряпин, відколів, вм'ятин на корпусах виробів, які можуть бути витлумачені як сліди механічного пошкодження;