Умови повернення товарів

Магазин CompX передбачає повернення товару протягом 14 календарних днів з дня відвантаження зі складу компанії. При необхідності повернення потрібно доставити товар безпосередньо в офіс компанії силами покупця.

1. Повернення товару можливе при дотриманні наступних умов:

- з моменту відвантаження товару з нашого складу не пройшло 14 днів (14 днів обчислюються з моменту списання відвантажувальної накладної до моменту повернення товару в офіс (фізичного потрапляння в магазин компанії CompX ). Перевірити дату відвантаження ви можете у менеджерів нашої компанії;

- товар не був пошкоджений і  має такий же зовнішній і технічний стан, як в момент продажу;

- комплектність товару відповідає комплектності на момент відвантаження;

- доставка товару в компанію CompX завжди здійснюється силами і за рахунок клієнта.

2. Повернення коштів здійснюється в разі якщо пристрій втратив працездатність протягом гарантійного терміну і немає можливості провести його ремонт або заміну на аналогічний.

3. Рішення про повернення товару приймається протягом 1-7 днів з моменту прийому товару. 

4. Компенсація грошових коштів за товар, що повертається проводиться тільки при дотриманні всіх вище перелічених умов.

 

Порядок відправлення несправних виробів в СЦ компанії CompX

1. Про необхідність відправки несправного пристрою потрібно повідомити менеджерів нашої компанії по телефону або іншим зручним засобом зв'язку з розділу "Контакти" на нашому сайті.

2. Переконатися в тому що даний товар підлягає поверненню і повідомити причину повернення менеджерам.

3. Якщо клієнт проживає в Києві, повернення здійснюється самостійно у нас в офісі. Якщо клієнт знаходиться в іншому місті, відправка товару на повернення / гарантію здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта» або "Укрпошта". Всі витрати на доставку бере на себе клієнт, так як гарантія покриває тільки сам пристрій але не його доставку.

4. Відправлення товарів в сервісний центр і назад здійснюється за рахунок клієнта в обидві сторони.

 

З усіх питань, що стосуються гарантійної підтримки і технічним консультаціям необхідно звертатися в підтримку по номерам телефонів на сайті та в месенджерах.